Půjčíme vám motorové čluny

Přijeďte za sluncem

Pro zapřísáhlé milovníky Chorvatska má skvělou nabídkou, a tou jsou, podržte se, Apartmány Chorvatsko. Skvělé vybavené apartmány v různých chorvatských letoviscích uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Při návštěvě chorvatských restaurací určitě ochutnejte zdejší speciality – plody moře, dalmatský pršut, brodet a z nápojů neopomeňte skvělá vína nebo slivovici.

Krásné pláže a čisté moře

Apartmány Chorvatsko nabízíme v destinaci Zablače , která se nachází nedaleko Šibeniku ve střední Dalmácii. Jsou zde apartmány pro 2-8 lidí vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro party přátel. Je to velmi klidné letovisko nedaleko známých slaných jezer Velko a Malo Blato. Námi nabízené apatmíny se nacházejí hned u pláže a zejména rodiny s dětmi ocení pohodlný sestup do moře. Doprava i stravování je individuální. Můžete zde také využít řady výletů do okolí.

Jak objednat

Zaujala Vás naše nabídka Apartmány Chorvatsko natolik, že si chcete dovolenou objednat. Nevíte jak? Na internetových stránkách máme jednoduchý on-line formulář, ten vyplníte a je hotovo.

Ohodnoťte příspěvek